20 вересня. Початок 16:30
смт. Петрове. ст. "Інгулець"
ФК ОДЕК » Інформація » Ще раз про "Рух" - "ОДЕК"
25-05-2013, 10:57 | Переглянуло: 2079 |

Підбірка матеріалів з львівських сайтів про матч третього туру Аматорської ліги.

Щоденна інтернет-газета "Вголос"

ФК "Рух": Перша перемога в аматорському чемпіонаті  2

ФК Чинний чемпіон Львівщини з футболу винниківський «Рух» здобув першу перемогу у чемпіонаті України серед аматорів.

Команда Романа Гданського у поєдинку 3-ого туру на власному полі розгромила «ОДЕК» з Оржева – 4:1. Перемігши віце-чемпіона Рівненської області, винниківчани на конкретному матчі довели високий рівень львівської обласної Прем’єр-ліги.

Початок матчу для винниківчан вияввися вдалим. Провал в центрі оборони «ОДЕКА» гостям коштував дорого. Віталій Дмитрух побачення з воротарем суперника реалізував бездоганно. Утім, перевага господарів у рахунку тривала недовго. Через сім хвилин гостям вдалося відновити статус-кво. Віктор Газицький ударом головою після подачі кутового пробив Юрія Шевчука – 1:1.

До завершення тайму «Рух» захопив інціативу, багато контроював м’яч, однак ламати позиційну оборону суперника було непросто. У другій частині першого тайму атаки чемпіона області таки увінчалися успіхом. Арбітр з Терноля Назар Лівіцький за небезпечну гру суперника призначив вільний удар, після розіграшу якого Олег Шептицький вивів свою команду вперед. Забити «гол у роздягальню» і ще більше зміцнити перевагу «Руху» втратив Юрій Гусаковський. Захисник винниківчан не влучив у ворота з меж воротарського майданчика.

У другому таймі «Рух» додав у швидкостях і довів усім, що недарма являється володарем усіх трофеїв Львівщини. Команда Романа Гданського «куражилася» в атаці і створювала момент з а моментом. Підняли вболівальників зі своїх місць Віталій Дмитрух та Юрій Гусаковський. Перший подав, а другий ударом в падінні головою зробив рахунок 3:1.

Скоритив розрив у рахунку і повернути у матч інтригу команда з Оржева мала єдиний шанс. З пострілом головою Віктора Газицького впорався Юрій Шевчук. Після сейву досвідченого воротаря «Руху» Сергій Сергєєв остаточно зняв питання про переможця матчу. Винниківський Іньєста пробив під самісіньку штангу з-за меж штрафного майданчика.

При рахунку 4:1 підопічні Романа Гданського були значно ближчими до п’ятого м’яча, аніж гості до другого. Як то кажуть, одні не могли, а інші не хотіли.

Головний тренер «Руху» Роман Гданський зробив максимальну кількість замін, давши пограти усім футболістам, що потрапили до заявки. Відтак, в історичній перемозі винниківського «Руху» в аматорському чемпіонаті України взяли участь усі без винятку заявлені гравці.

Після двох зіграних поєдинків у групі 1 у винниківчан чотири очки (одна нічия та одна перемога), а відтак уся боротьба за вихід з групи ще попереду.

У неділю, 26 травня, винниківський «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича зіграє календарний матч Прем’єр-ліги області. Суперником «Руху» буде ФК «Куликів» (початок гри о 16:00).

«Рух» (Винники) – «ОДЕК» (Оржів) – 4:1 (2:1)
«Рух»: Шевчук, Гусаковський, Бойко, Іванський, Дикий, Костик, Сергєєв, Поліванок, Макар, Дмитрух, О. Шептицький
На заміну виходили: Шульган, Іванець, Романів, Манорик, Яценків, М. Шептицький, Деревльов
Голи: Дмитрух, 5, Шептицький, 30, Гусаковський, 65, Сергєєв, 74 – Газицький, 12
Арбітр: Назар Лівіцький (Тернопіль)
Асистенти арбітра: Віктор Ковальчук, Сергій Харчук (обидва Тернопіль)

На фото: Нападник Олег Шептицький забиває другий гол у ворота суперника

Інтернет сайт "Винники PLUS"

"Рух" дебютував на власному полі в Чемпіонаті України з розгромної перемоги
22.05.2013, 20:20
Сьогодні, 22 березня, винниківський "Рух" провів першу домашню гру в Чемпіонаті України серед аматорів і здобув переконливу перемогу з рахунком 4:1!

Суперником винниківчан у третьому турі чемпіонату була команда з Рівненської області "ОДЕК" (Оржів).

Дебютний матч чемпіонату на власному стадіоні рухівці провели, можна сказати, на високому рівні і заслужено здобули розгромну перемогу.

Вже на п'ятій хвилині матчу винниківчани святкують перше взяття воріт суперника. Вдале перехоплення м'яча на половині суперника і на побачення з воротарем виходить Віталій Дмитрух. Півзахисник майстерно розбирається з голкіпером "ОДЕКа" - 1:0.

Треба відзначити, що не зважаючи на швидкий гол господарів, перша половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі. Гості ні в чому не поступалися господарям. Рухівці грали обережно не нагнітали напруги, дорожили м'ячем і гості скористалися з цього. Після подачі з кутового "ОДЕК" вирівняв становище - 1:1.

Пропущений гол "розбудив" винниківчан і вони взяли гру під свій контроль і не випускали його до кінця матчу.

На 30 хвилині першого тайму за гру рукою гравця "ОДЕКА" у власному штрафному майданчику суддя призначає вільний удар. Рухівці вдало його розігрують і Олег Шептицький робить рахунок 2:1 (фото).

У другому таймі рухівці повністю володіють ініціативою і не залишають супернику ніяких шансів на позитивний результат. На 20 хвилині другого тайму комбінацію партнерів, в падінні головою, завершує Юрій Гусаківський, а на 29 хвилині Сєргєєв за меж карного майданчика потужно пробиває і робить рахунок 4:1!

Богдан Йона, Винники Plus

Рух» (Винники) – «ОДЕК» (Оржів) – 4:1 (2:1)

• Статус: Пользователь offline
Не Галицький. 12 - а ГаЗицький Будьте уважні....
  • Группа: Администраторы
  • Статус: Пользователь Онлайн
Цитата: diKoka

Виправив, Львів*яни незнають, а я не додивився...
Добавление комментария
Ваше Ім'я:*
E-Mail:
Текст повідомлення:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введіть код: *
Хмара Тегів

Неймар и Ракитич тренируются по индивидуальной программе

Игроки "Барселоны" Неймар и Иван Ракитич на сегодняшней ...

Шваб: Пов‘язую своє майбутнє з Оболонью-Бровар

В інтерв’ю прес-службі ФК "Оболонь-Бровар" нападник ...

Первая лига. Цифры и факты 9 тура

UA-Футбол подводит итоги девятого игрового дня в первом дивизионе
НаписалШурик
Сьогодні в 18:01:02
Сьогодні рівно рік, як ОДЕК став Чемпіоном України серед аматорських команд!
Ответить
Вчора в 14:40:37
rivnenskoji_oblasti_final_videoog
ljad/2011-07-06-50
Ответить
Вчора в 13:42:40
diKoka, на рахунок голу - нічого не можу сказати, щодо ААФУ, а от в області бували і швидші, зара найду