23 серпня. Початок 16:00
м. Рівне. ст. "Авангард"
ФК ОДЕК » Інформація » Ще раз про "Рух" - "ОДЕК"
25-05-2013, 10:57 | Переглянуло: 1857 |

Підбірка матеріалів з львівських сайтів про матч третього туру Аматорської ліги.

Щоденна інтернет-газета "Вголос"

ФК "Рух": Перша перемога в аматорському чемпіонаті  2

ФК Чинний чемпіон Львівщини з футболу винниківський «Рух» здобув першу перемогу у чемпіонаті України серед аматорів.

Команда Романа Гданського у поєдинку 3-ого туру на власному полі розгромила «ОДЕК» з Оржева – 4:1. Перемігши віце-чемпіона Рівненської області, винниківчани на конкретному матчі довели високий рівень львівської обласної Прем’єр-ліги.

Початок матчу для винниківчан вияввися вдалим. Провал в центрі оборони «ОДЕКА» гостям коштував дорого. Віталій Дмитрух побачення з воротарем суперника реалізував бездоганно. Утім, перевага господарів у рахунку тривала недовго. Через сім хвилин гостям вдалося відновити статус-кво. Віктор Газицький ударом головою після подачі кутового пробив Юрія Шевчука – 1:1.

До завершення тайму «Рух» захопив інціативу, багато контроював м’яч, однак ламати позиційну оборону суперника було непросто. У другій частині першого тайму атаки чемпіона області таки увінчалися успіхом. Арбітр з Терноля Назар Лівіцький за небезпечну гру суперника призначив вільний удар, після розіграшу якого Олег Шептицький вивів свою команду вперед. Забити «гол у роздягальню» і ще більше зміцнити перевагу «Руху» втратив Юрій Гусаковський. Захисник винниківчан не влучив у ворота з меж воротарського майданчика.

У другому таймі «Рух» додав у швидкостях і довів усім, що недарма являється володарем усіх трофеїв Львівщини. Команда Романа Гданського «куражилася» в атаці і створювала момент з а моментом. Підняли вболівальників зі своїх місць Віталій Дмитрух та Юрій Гусаковський. Перший подав, а другий ударом в падінні головою зробив рахунок 3:1.

Скоритив розрив у рахунку і повернути у матч інтригу команда з Оржева мала єдиний шанс. З пострілом головою Віктора Газицького впорався Юрій Шевчук. Після сейву досвідченого воротаря «Руху» Сергій Сергєєв остаточно зняв питання про переможця матчу. Винниківський Іньєста пробив під самісіньку штангу з-за меж штрафного майданчика.

При рахунку 4:1 підопічні Романа Гданського були значно ближчими до п’ятого м’яча, аніж гості до другого. Як то кажуть, одні не могли, а інші не хотіли.

Головний тренер «Руху» Роман Гданський зробив максимальну кількість замін, давши пограти усім футболістам, що потрапили до заявки. Відтак, в історичній перемозі винниківського «Руху» в аматорському чемпіонаті України взяли участь усі без винятку заявлені гравці.

Після двох зіграних поєдинків у групі 1 у винниківчан чотири очки (одна нічия та одна перемога), а відтак уся боротьба за вихід з групи ще попереду.

У неділю, 26 травня, винниківський «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича зіграє календарний матч Прем’єр-ліги області. Суперником «Руху» буде ФК «Куликів» (початок гри о 16:00).

«Рух» (Винники) – «ОДЕК» (Оржів) – 4:1 (2:1)
«Рух»: Шевчук, Гусаковський, Бойко, Іванський, Дикий, Костик, Сергєєв, Поліванок, Макар, Дмитрух, О. Шептицький
На заміну виходили: Шульган, Іванець, Романів, Манорик, Яценків, М. Шептицький, Деревльов
Голи: Дмитрух, 5, Шептицький, 30, Гусаковський, 65, Сергєєв, 74 – Газицький, 12
Арбітр: Назар Лівіцький (Тернопіль)
Асистенти арбітра: Віктор Ковальчук, Сергій Харчук (обидва Тернопіль)

На фото: Нападник Олег Шептицький забиває другий гол у ворота суперника

Інтернет сайт "Винники PLUS"

"Рух" дебютував на власному полі в Чемпіонаті України з розгромної перемоги
22.05.2013, 20:20
Сьогодні, 22 березня, винниківський "Рух" провів першу домашню гру в Чемпіонаті України серед аматорів і здобув переконливу перемогу з рахунком 4:1!

Суперником винниківчан у третьому турі чемпіонату була команда з Рівненської області "ОДЕК" (Оржів).

Дебютний матч чемпіонату на власному стадіоні рухівці провели, можна сказати, на високому рівні і заслужено здобули розгромну перемогу.

Вже на п'ятій хвилині матчу винниківчани святкують перше взяття воріт суперника. Вдале перехоплення м'яча на половині суперника і на побачення з воротарем виходить Віталій Дмитрух. Півзахисник майстерно розбирається з голкіпером "ОДЕКа" - 1:0.

Треба відзначити, що не зважаючи на швидкий гол господарів, перша половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі. Гості ні в чому не поступалися господарям. Рухівці грали обережно не нагнітали напруги, дорожили м'ячем і гості скористалися з цього. Після подачі з кутового "ОДЕК" вирівняв становище - 1:1.

Пропущений гол "розбудив" винниківчан і вони взяли гру під свій контроль і не випускали його до кінця матчу.

На 30 хвилині першого тайму за гру рукою гравця "ОДЕКА" у власному штрафному майданчику суддя призначає вільний удар. Рухівці вдало його розігрують і Олег Шептицький робить рахунок 2:1 (фото).

У другому таймі рухівці повністю володіють ініціативою і не залишають супернику ніяких шансів на позитивний результат. На 20 хвилині другого тайму комбінацію партнерів, в падінні головою, завершує Юрій Гусаківський, а на 29 хвилині Сєргєєв за меж карного майданчика потужно пробиває і робить рахунок 4:1!

Богдан Йона, Винники Plus

Рух» (Винники) – «ОДЕК» (Оржів) – 4:1 (2:1)

• Статус: Пользователь offline
Не Галицький. 12 - а ГаЗицький Будьте уважні....
  • Группа: Администраторы
Цитата: diKoka

Виправив, Львів*яни незнають, а я не додивився...
Добавление комментария
Ваше Ім'я:*
E-Mail:
Текст повідомлення:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введіть код: *
Хмара Тегів

Лига Чемпионов. "Дебрецен" - БАТЭ 1:0. Видео

Лига Чемпионов. "Дебрецен" - БАТЭ 1:0

Мартино - главный кандидат на пост наставника сборной Аргентины

Экс-наставник "Барселоны" Херардо Мартино является основным ...

Жабченко: Думаю, ще додаватимемо в якості гри

Головний тренер "Гірник-Спорту" Ігор Жабченко розповів про ...

Солдатов: Ми брали футболістів на конкретні позиції

Головний тренер "Оболонь-Бровара" Сергій Солдатов розповів про ...

ПСЖ предлагает 10 млн евро за Чеха

Вратарь лондонского "Челси" Петр Чех этим летом может пополнить ...
НаписалVictor San
16 июля 2014
Cудья чудак повний, судив Маяк - ОДЕК-гірше за всі матчі!
9 июля 2014
Маяк - Рух 3:2 (супер матч, вольова перемога господарів) ОДЕК - Поділля 3:0 (ОДЕК у фінальній частині)